Vítejte na našich stránkách

Vítáme Vás v pensionu František Novák v Harrachově. Harrachov je nejzápadnější středisko Krkonoš a leží při hranici s Polskem v nadmořské výšce 686 m.n.m v údolí řeky Mumlavy.
V zimním období je Harrachov pro své dobré sněhové podmínky, které trvají několik měsíců, navštěvován jak příznivci sjezdového lyžování, tak běžkaři. Turistické lyžařské tratě se rozprostírají v okolí Harrachova v celkové délce 110 km, jsou značeny a pravidelně upravovány. Od r. 2006 je Harrachov členem Skiregionu, lyžařské oblasti, která sdružuje lyžařská střediska Harrachov, Rokytnici nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Rejdice a Příchovice. Dominantou Harrachova jsou skokanské můstky na Čertově hoře (1020 m.n.m), na kterých se pravidelně pořádají světové poháry ve skoku na lyžích a mistrovství světa v letech na lyžích na mamutím můstku. V létě zde naleznete množství turistických tras a cyklotras, které nabízí příjemné výlety dále do Krkonoš nebo z druhé strany do Jizerských hor. K nejvyhledávanějším výletním místům patří Mumlavský vodopád, nejbohatší vodopád v této oblasti. Přímo v Harrachově jsou Vám k dispozici tenisové kurty, minigolfové a golfové hřiště, koupaliště, lanové centrum, hřiště pro plážový volejbal. Během celého roku pak můžete navštívit harrachovskou sklárnu se sklářským a lyžařským muzeem, minipivovarem 
a pivními lázněmi, hornické muzeum, myslivecko- lesnickou expozici Šindelka, bobovou dráhu, sportcentrum, bowling, relaxcentra, či využít wellnes služby v některém z velkých hotelů.

CENÍK

ceny a slevy
veškeré informace o cenách a slevách získáte kliknutím zde.


LAST MINUTE

 


Copyright ©
Flowteck

Harrachov 457
Tel.: +420 481 529 464
E-mail: novakfranta@tiscali.cz

FOTOGALERIE
Podívejte se na pár pěkných
foteček z Harrachova a Krkonoš